Огледало за спална ОНИКС ОГ


    Опис на Производот :


  • ново во асортиманот 2020
  • Ширина : 123
    Висина : 65
    Длабочина : 2
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : антрацит лак - пацифик орев лак
 

4820.00 ден.
  -25 % попуст

  3615.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES