Кујна ЛИВИА
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 200
    Висина : 210
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Опак бела Бел медијапан Бакар мат медијапан (без раб.плоча)
 

30500.00 ден.
  -30 % попуст

  21350.00 ден.


без превоз и монтажа :

  18986.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES