Работна плоча 205 38мм (за кујна АДЕЛА) Кремен црна 8373


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 205
    Висина : 3.8
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : кремен црна
 

6630.00 ден.
  -20 % попуст

  5304.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES