Кујнски елемент АДЕЛА Д60 УР


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 60
    Висина : 60
    Длабочина : 85
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Артисан храст ( без раб. плоча)
 

3660.00 ден.
  -25 % попуст

  2745.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES