Кујнски елемент МИЛЕНА Г60А


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 60
    Висина : 54
    Длабочина : 30
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Опак бела Бел медијапан
 

5020.00 ден.
  -25 % попуст

  3765.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES