Кујнски елемент


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 60
    Висина : 214
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Опак бела Бел медијапан
 

14280.00 ден.
  -25 % попуст

  10710.00 ден.


без превоз и монтажа :

  8889.00 ден.


*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES