Трпезариска маса МОЛИСЕ 155х90
производ на акција


  Опис на Производот :


 • Трпезариската маса MOLISE 155x90 во комбинација на артисан храст и бело боено стакло, идеално ќе се вклопи во трпезарии со модерен дизајн. Благодарение на своите димензии, ќе ги задоволи потребите на многудетните семејства. Естетската придобивка на трпезариската маса MOLISE 155x90 е работна плоча од бело обоено стакло, што му дава на амбиентот нота на префинет вкус и елеганција. Тој е дел од истоимената колекција MOLISE, со кој формира стилска целина во дизајнот на ентериерот.
 • Ширина : 154
  Висина : 75
  Длабочина : 90.5
 • Достапни Дезени-Димензии :
 • Дезен-Димензија : Артисан храст Бело стакло
 • Видео Упатство за Монтажа :
 

14920.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  10071.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES