Клуб маса САРДИНИА


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 121
    Висина : 43
    Длабочина : 61
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Артисан храст-Црна
 

6630.00 ден.
  -25 % попуст

  4972.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES