Бокспринг МОДЕНА ЛУКС 200х160/душек Мемори Лукс


    Опис на Производот :  • Ширина : 210
    Висина : 125
    Длабочина : 166
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

64950.00 ден.
  -25 % попуст

  48712.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES