Аголна гарнитура ГЛАМУР


    Опис на Производот :


  • Стилски дизајнирана аголна гарнитура која во просторот внесува безвременска отменост. Моделот ГЛАМУР е изработен од вал опруга, со лифт механизам и кутија за постелнина. Погодна е за повремено приспивање со димензија 210х130. Можност за промена на агол и боја на моделот според штоф карта.
  • Ширина : 280
    Длабочина : 225
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

64000.00 ден.
  -25 % попуст

  48000.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES