Аголна гарнитура ДЕРБИ
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Модуларниот модел на аголна гарнитура ДЕРБИ е изработен од вал опруга која дава удобност во повеќе часовното дружење со семејството или пак со најблиските ваши пријатели. Моделот се пушта за преспивање со димензии 210х125. Аголот може да се изработи по желба во друга боја според штоф карта, табуретката е независен продолжеток на гарнитурата кој по потреба може да се постави во простор, истата има простор за складирање на постелнина.
  • Ширина : 270
    Длабочина : 240
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

57000.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 12%   

  37620.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES