Аголна гарнитура СИМОНА


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура СИМОНА ќе овозможи вашата дневна база за релаксација и уживање да изгледа елагантно и естетски совршено. Моделот поседува 2 кутии за постелнина, се пушта за спиење со димензии 220х140
  • Ширина : 300
    Длабочина : 195
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

42000.00 ден.
  -25 % попуст

  31500.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES