Бокспринг ДИЕГО
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 177
    Висина : 108
    Длабочина : 216
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф SORO 97 темно сива - Штоф VV1 SORO 90 сива
 

48800.00 ден.
  -40 % попуст

  29280.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES