Француски кревет ПЕГАЗ


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 178
    Висина : 105
    Длабочина : 218
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф OO3 ORINOCO 29 кафена - Штоф OO1 ORINOCO 22 беж
 

36700.00 ден.
  -25 % попуст

  27525.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES