Аголна гарнитура ГРАНАДА
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 265
    Висина : 80
    Длабочина : 184
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф PRESTON 22 кафена - десен агол
 

51600.00 ден.
  -38 % попуст

  31992.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES