Аголна гарнитура САВОЈА


    Опис на Производот :


  • НОВ АСОРТИМАН 2020 - производите се изложени во нашите салони
  • Ширина : 278
    Висина : 83
    Длабочина : 175
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф PEGASUS 93 темно сива - Штоф PEGASUS 86 сива
 

49600.00 ден.
  -25 % попуст

  37200.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES