Лежај МОНДО
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: ткаенина сива примо 89, ткаенина сива пегазус 86, . Лежиштето MONDO е идеално решение за опремување простори со различни димензии и намени. Овој модел на лежиште има можност за претворање во лежиште од 198х150 со механизам за спуштање на потпирачот за грб. Кутијата за складирање постелнина, исто така, придонесува за функционалноста на овој модел.Сунѓер,жичано јадро една кутија за постелнина.
  • Ширина : 198
    Висина : 78
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф Primo 89 сива - Штоф PEGASUS 86 сива
 

33200.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  22410.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES