Лежај АЛБАК
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: седиште / потпирач за грб / голема перница / ткаенина од мала перница Примо 16 сива. Софата АЛБАК е идеално решение за опремување простори од различни димензии и намени. Овој модел на лежиште има можност за претворање во лежиште од 198х150 со механизам за спуштање на потпирачот за грб. Кутијата за складирање постелнина, исто така, придонесува за функционалноста на овој модел.Сунѓер,жичано јадро,преклопен потпирач за грб,една кутија за постелнина.
  • Ширина : 231
    Висина : 75
    Длабочина : 97
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф Primo 16 сива
 

37200.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  25110.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES