Лежај СВЕН
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Точното име на дизајнот е: седиште / потпирач за грб / ткаенина со голема перница RINO 94 сива, мали перници RINO 84 светло сива. Креветот SVEN е идеален за опремување простори од различни димензии и намени. Овој модел на лежиште има можност да го спушти потпирачот за грб и да го претвори во лежиште со димензии 190x130. Кутијата за складирање на постелнина, исто така, придонесува за функционалноста на овој модел на кревет.
  • Ширина : 192
    Висина : 77
    Длабочина : 79
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Штоф RINO 94 сива - Штоф RINO 84 светло сива
 

23200.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%    24.06-28.06.2021

  15660.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES