Фотеља ЏОЈ


    Опис на Производот :  • Ширина : 62
    Висина : 45
    Длабочина : 68
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

21050.00 ден.
  -20 % попуст

  16840.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES