Фотеља ЊУ ЈОРК
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 80
    Висина : 70
    Длабочина : 80
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

16690.00 ден.
  -28 % попуст

  12016.80 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES