Лежај САНИ


    Опис на Производот :  • Ширина : 225
    Висина : 100
    Длабочина : 85
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

26560.00 ден.
  -20 % попуст

  21248.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES