Лежај РОМА КЛАСИК Малмо/ Инари
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 200
    Висина : 80
    Длабочина : 95
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : По нарачка од штоф Инари Малмо
 

24950.00 ден.
  -37 % попуст

  15718.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES