Аголна гарнитура КАРМЕН
производ на акција


    Опис на Производот :  • Ширина : 275
    Висина : 90
    Длабочина : 232
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

58920.00 ден.
  -20 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  42422.40 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES