Аголна гарнитура БЕРЛИН Л


    Опис на Производот :  • Ширина : 260
    Висина : 100
    Длабочина : 222
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

62100.00 ден.
  -20 % попуст

  49680.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES