Аголна гарнитура ПАНДОРА ХХЛ
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 394
    Висина : 80
    Длабочина : 236
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : по нарачка од штоф карта
 

100880.00 ден.
  -35 % попуст

  65572.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES