Аголна гарнитура ЛИНЕА 4 А-кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 400
    Висина : 192
    Длабочина : 251
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

107850.00 ден.
  -20 % попуст

  86280.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES