Фотеља БОСФОР А-кат
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 79
    Висина : 103
    Длабочина : 96
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : А-кат по нарачка од штоф карта
 

24450.00 ден.
  -26 % попуст

  18093.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES