Лежај ГОРДОН душек со покет 200/180 Б-кат


    Опис на Производот :  • Ширина : 205
    Длабочина : 180
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Б-кат по нарачка од штоф карта
 

37470.00 ден.
  -25 % попуст

  28102.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES