Лежај КОМФОРТ Либра 120
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Лежај КОМФОРТ, во дезен Либра 120, идеален модел за секојдневно уживање со најблиските пријатели. Моделот се карактеризира со кутија за постелнина и дел кој се пушта за спиење со димензија 200х145 см.
  • Ширина : 234
    Висина : 90
    Длабочина : 90
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Либра 120
 

25200.00 ден.
  -31 % попуст

  17388.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES