Аголна гарнитура РЕЛАКС Рино 61/ розе
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура РЕЛАКС, во дезен Рино 61/ розе, практичен модел за мултифункционално прилагодување во секој простор и за секоја намена. Моделот се карактеризира со подвижна табуретка на која има тркалца за лесно поместување во просторот. Поседува кутија за постелнина за складирање на вашите лични работи. Димензијата која се добива за спиење е 200х142см. Аголот се одредува на лице место
  • Ширина : 215
    Висина : 90
    Длабочина : 164
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Рино 61 розе
 

32090.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  21660.75 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES