Трпезариска маса ГРЕЈ 138х90+40 Сива / Бела


    Опис на Производот :  • Ширина : 138
    Висина : 78
    Длабочина : 90
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Сива Бела
 

16040.00 ден.
  -25 % попуст

  12030.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES