Аголна гарнитура КУЛ Јасмин 29 Т.Браон/ 21 Беж


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура КУЛ, во дезен Јасмин 29 Т.Браон/ 21 Беж , со идеален дизајн и форма, рефлектира удобност која ќе стане заштитен знак на вашата дневна соба. Овој модел на аголна гарнитура поседува можност за спуштање и се претвора во лежај со димензија 145х200 см. Функционален простор за складирање на постелнина. Аголот е лесно променлив .
  • Ширина : 255
    Висина : 90
    Длабочина : 160
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : M12b кафена M20 беж
 

32080.00 ден.
  -25 % попуст

  24060.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES