Француски лежај ПРИНЦЕЗ 200/140 ПАРМА ЛАЈТ БРАОН/СТОНЕ
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 210
    Длабочина : 150
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : ПАРМА ЛАЈТ БРАОН СТОНЕ
 

25000.00 ден.
  -30 % попуст

  17500.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES