Аголна гарнитура ПУНТО ЈОКЕР кол.4 БРАОН-Десен


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура ПУНТО е комфортна, естетски дизајнира која нуди пространост, удобност и практичност без која не се може во дневниот простор. Поседува можност за пуштање со димензии 210х110. Посебен бенефит е тоа што поседува вал опруга и можност складирање на постелнина во табуретката. Изработена во материјал штоф со ознака ЈОКЕР 4 Браон, десен агол.
  • Ширина : 285
    Длабочина : 245
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : ЈОКЕР 4 Браон
 

57000.00 ден.
  -25 % попуст

  42750.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES