Кревет самац МОНИ ПС 200/90 Бела


    Опис на Производот :  • Ширина : 200
    Длабочина : 90
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела
 

6140.00 ден.
  -20 % попуст

  4912.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES