Аголна гарнитура ЛАРА Малмо 90/95 Сива
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура ЛАРА, во дезен Малмо 90/95 Сива, модел кој ќе се вклопи во секој простор. Се карактеризира со лесно одредување на аголот при монтажа. Поседува кутија за постелнина. Се претвора во лежај со димензија 230х140
  • Ширина : 235
    Висина : 90
    Длабочина : 140
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Сива
 

28150.00 ден.
  -41 % попуст

  16608.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES