Столица Ф5 Бела / Лурекс 18 Т.Сива
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Ширина : 55
    Висина : 103
    Длабочина : 48
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Бела Лурекс 18 Темно Сива
 

2900.00 ден.
  -33 % попуст

  1943.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES