Аголна гарнитура ГЛОРИЈА Соро 21 беж/ Соро 28 Браон
производ на флаер


    Опис на Производот :


  • Аголната гарнитура ГЛОРИЈА во дезен Соро 21 беж/ Соро 28 Браон со своите лесно прилагодливи димензии може да се вклопи во секој простор. Моделот е изработен со жичано јадро кое ви дава неверојатна удобност. Моделот е надополнет со две кутии за постелнина и можност за пуштање за спиење со димензија 200х145. Карактеристики кои ја нагласуваат функционалноста. Аголот е универзален односно се одредува на лице место при монтажа.
  • Ширина : 240
    Висина : 0
    Длабочина : 150
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Соро 21 беж Соро 28 Браон
 

32300.00 ден.
  -36 % попуст

  20672.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES