Аголна гарнитура ВЕНЕЦИЈА Соро 90 С.Сива /97 Т. Сива


    Опис на Производот :


  • Аголна гарнитура ВЕНЕЦИЈА во дезен Соро 90 С.Сива /97 Т. Сива претставува модерен модел кој ќе се вклопи во секој дневен простор. Функционалноста е нагласена со две кутии за постелнина и можност за пуштање на гарнитурата за спиење со димензија 230х145. Аголот е универзален и се одредува на лице место при монтажа.
  • Ширина : 250
    Висина : 0
    Длабочина : 158
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Сива
 

37900.00 ден.
  -25 % попуст

  28425.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES