Трпезариска маса АТРИА ФИ102+40 Бела/ Буква
производ на флаер


    Опис на Производот :  • Висина : 75
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : бела бука
 

13520.00 ден.
  -34 % попуст

  8923.20 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES