Клуб маса АЛЕКС 60х90 Бела/ Црна


    Опис на Производот :  • Ширина : 90
    Висина : 54
    Длабочина : 60
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : Бела Црна Лак
 

9460.00 ден.
  -25 % попуст

  7095.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES