Кујнски елемент КЛАУДИЈА 60УР


    Опис на Производот :


  • Кујнски елемент КЛАУДИЈА 60УР, во дезен опак бела со бел сјаен медијапан, одлично ја надополнува кујната КЛАУДИЈА, за вградување на вграден шпоред.
  • Ширина : 60
    Висина : 82.2
    Длабочина : 55
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела црн мат медијапан
 

3910.00 ден.
  -25 % попуст

  2932.50 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES