Кујнски елемент КЛАУДИЈА 60А
производ на акција


    Опис на Производот :


  • Кујнски елемент КЛАУДИЈА 60А, во дезен опак бела со црн мат медијапан, одлично ја надополнува кујната КЛАУДИЈА, за вградување на аспиратор
  • Ширина : 60
    Висина : 57
    Длабочина : 29.8
  • Достапни Дезени-Димензии :
  • Дезен-Димензија : опак бела црн мат медијапан
 

4760.00 ден.
  -25 % попуст
+ акциски попуст 10%   

  3213.00 ден.*сите цени се со вклучен ДДВ

Количина:

кликнете за да го погледнете рокот за испорака
НАЗАД

Design by IVANOWEB

оваа страна користи колачиња

`1,3k LIKES