↓↓↓ максимално ги намалуваме цените каде што можеме ↓↓↓

 

ТВ Полица Валенсиа 160 3К2Ф

12240 ден

Лежај Бони

14800 ден

Ормар Варадеро 4к1о

13860 ден

Ормар Хана 2К

7110 ден

Kомода Варадеро 3ф

4410 ден

Kревет Варадеро 90

6750 ден

 

Брачен Кревет КЕНТ 160

11790 ден
понуда која
ја нема никаде

понудата важи додека траат залихите

Лежај ЕНЦО

19800 ден
понуда која
ја нема никаде

понудата важи додека траат залихите

Тв Полица САРДИНИЈА

6750 ден
понуда која
ја нема никаде

понудата важи додека траат залихите

ДНЕВНА СОБА :

- ТВ Полици,Витрини и Регали - Клуб Маси - Гарнитури - Лежаи

СПАЛНА СОБА :

- Ормари и Гардеробери - Брачни Кревети - Душеци - Комоди - Сет Спални

ДЕТСКА СОБА :

- Ормари и Гардеробери - Душеци - Комоди - Детски
ТРПЕЗАРИЈА :

- Трпезариски маси и Столици - Комоди


ПРЕДСОБЈЕ :

- Комоди - Предсобја и Ормари за чевли


КУЈНА :

- Кујни комплет - Трпезариски маси и Столици - Кујнски елементи
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗ

бесплатен превоз на целата територија на Македонија на повеќе од 3500 производи

МОНТАЖА

нашите екипи се обучени за професионално и брзо монтирање на повеќе од 3500 производи

БЛИСКУ ДО ТВОЈОТ ДОМ

нашите салони се секогаш блиску до вашиот дом со повеќе од 3500 производи

КВАЛИТЕТ

Беспрекорно дизајнирани нашите безвременски дизајни се уметнички изработени од врвен материјал, прецизни линии и многу повеќе. Додаваме внимание на деталите на секој производ

ДИЗАЈН

Нашата колекција на модерни и трендовски дизајни со квалитетни материјали и безвременски силуети создава совршена рамнотежа помеѓу уметничките дела и мебелот

ИСКУСТВО

Од нашата посветена служба за грижа за клиентите преку нашите салони , се до салонот за виртуелна реалност, нашето акумулирано искуство ви дава нов начин да ги откриете нашите производи

Малопродажна Мрежа

Форма Нова има најразгранета мрежа за продажба на мебел во Македонија. Погледнете ги локациите, информациите за контакт и работното време на нашите малопродажни салони.Погледнете ги локациите на сите продажни места     →

Заследи не на Facebook

Заследи не на Instagram

  Бесплатен превоз на целата територија на Македонија за сума над 12.000  

Design by IVANOWEB all rights reserved

оваа страна користи колачиња

Forma Nova Salon Za Mebel Skopje,Tetovo,Kumanovo Forma Nova Salon Za Mebel Skopje,Tetovo,Kumanovo