Ормар Пиктор


31940,00 ден (25% попуст)
23960,00 ден
23960,00 ден (17% попуст)
19880,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 226 * 67 * 227
  • - Бои : Сонома-Лате,Златен Храст/Бела
  • Опак Бела
    Сив Храст
    Сонома
  • - Материјал : Оплеменета Иверица

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb