Ормар Карл 4к2о


27740,00 ден (25% попуст)
20810,00 ден
20810,00 ден (17% попуст)
17270,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 179 * 55 * 206
  • - Бои : Опак Бела-Црно-Бела Лак Фолија
  • Сив Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица,Медијапан

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb