Регал Канзас


19130,00 ден (25% попуст)
14370,00 ден
14370,00 ден (17% попуст)
11930,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 248 * 41 * 216
  • - Бои : Сив Храст-Песок Лак Фолија
  • Сив Храст-Песок Лак Фолија
  • - Материјал :Оплеменета Иверица,Медијапан

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb