Гардеробери Канон 5K1O


34510,00 ден (25% попуст)
25890,00 ден
25890,00 ден (17% попуст)
21490,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 223 * 55 * 206
  • - Бои : Сив Храст-Песок Лак Фолија
  • Сив Храст
  • - Материјал : Оплеменета Иверица,Медијапан

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb