Комода Канон 3к4ф


14400,00 ден (25% попуст)
10800,00 ден
10800,00 ден (17% попуст)
8970,00 ден - без превоз и монтажа


  • - Бренд : Форма Идеале
  • - Димензии : 163 * 40 * 81
  • - Бои : Сив Храст-Песок Лак Фолија
  • Бела
  • - Материјал : Оплеменета Иверица,Медијапан

НАРАЧАЈ ВЕДНАШ
    плати подоцна
                           


~ Топ Производи Кои Би Можеле Да Ве Интересираат ~


Детали

Design by Ivanoweb